Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Ara

  Aylık Lensler

  görünüm Grid Liste
  Sıralama Seçenekleri
  göster sayfa başına

  Ultra

  158,60 ₺
  ULTRA, Samfilcon A materyalinden üretilen, yumuşak ve saydam kontakt bir lenstir. MoistureSeal teknolojisiyle geliştirilen ULTRA, yüksek su içeriği ile konfor ve oksijen geçirgenliği ile daha sağlıklı ve net görüş sunar. Ekstra nemlilik sağlayıcı özelliği sayesinde, sürekli dijital cihaz kullanımı ve klimalı ortamlarda bulunma nedeniyle meydana gelen gözyaşı kaybını minimize ederek göz kuruluğunu önlemeye yardımcı olur. Miyop(uzağı görememe) ve hipermetrop (yakını görememe) görme kusurlarının giderilmesinde tercih edilebilir. Lütfen doktorunuza danışarak deneyiniz.

  Air Optix Plus HydraGlyde®

  103,90 ₺
  Air Optix Plus Hydraglyde, Lotrafilcon B adı verilen metaryelden, Hydraglyde Nem Matrisi ve SmartShield teknolojisi ile üretilmiş kontakt lenslerdir. SmartShield teknolojis, lipidlere karşı yüksek birikinti direnci sağlar. Lenslerinizi kozmetik ve el kremi gibi birikintilere karşı korumaya yardımcı olur. Bu sayede tüm gün boyunca kullanım rahatlığı ve konfor maximumda hissedilir.

  PureVision 2 HD

  107,90 ₺
  PureVision 2 HD Multifocal, Balafilcon A adı verilen materyalden üretilen,aylık,yumuşak,silikon-hidrojel bir lenstir. Çift odaklı ve okuma gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldıran, presbiyopi düzeltimi amacıyla dizayn edilen PureVision 2 HD Multifocal lensler yakındaki ve uzaktaki nesnelerle birlikte ara mesafede kalan nesneleri de net ve berrak görmeyi sağlar. Dünya'nın en çok tercih edilen multifocal tasarımına sahip lenstir. Kullanım kolaylığı sağlaması açısından görünürlük rengi açık mavidir. Hd kalitesinde, tüm mesafelerde net ve berrak görüş almak istiyorsanız PureVision 2 HD Multifocal lensi doktoruna danışarak deneyebilirsiniz.

  Air Optix Night and Day AQUA

  149,90 ₺
  Air Optix Night and Day Aqua ,Lotrafilcon A materyalinden üretilen, günlük kullan-at olarak ya da 30 gece ve gündüze kadar kullanılabilirlik özelliği olan kontakt bir lenstir. Plazma Yüzey Teknolojisi, pürüzsüz bir yüzey ve nemlilik sunarken, dış kaynaklı birikintilere karşı kullanımınız boyunca koruma sağlar.

  Biofinity

  119,90 ₺
  Uzağı veya yakını görememe sorununun düzeltilmi için.Sabah içilen ilk çaydan, gece geç saatlere kadar uzun süre boyunca- rahatlık sağlayan lensler. Yoğun günlerde kullanıcıyı yavaşlatmayacak silikon hidrojel kontakt lensler CooperVision Biofinity® lensler, aranılan üstün rahatlık seviyesini sunuyor. Göz doktorunuz uygun görürse bu lensleri arka arkaya 29 gece/30 güne kadar kullanılabilir..

  SofLens 59

  64,90 ₺
  Soflens 59, Hilafilcon B isimli materyalden üretilen kontakt lenstir. %59 su içeriğine sahiptir. Protein dirençli yapısı ile gün boyu rahat bir kullanım ve net görüş sunar. Soflens 59, miyo(uzağı görememe) ve hipermetrop (yakını görememe) görme kusurlarının giderilmesinde tercih edilebilir. Lütfen doktorunuza danışarak deneyiniz.

  Biomedics 55

  104,90 ₺
  Klinik olarak performansı kanıtlanmış aylık kullanımlık kontakt lens ürünü. Biomedics 55

  Air Optix Multifocal

  217,90 ₺
  Air Optix Aqua Multifocal silikon hidrojel yapısı ile şeffaf lenslerdir.Ciba Vision patentli lens materyali sayesinde ideal nem, yüksek oksijen geçirgenliği ile gün boyunca rahat konforlu kullanım sağlanmaktadır. Lensleriniz plazma yüzey kaplaması , yüzey birikintilerini engellemek amaçlı özel dizayn edilmiştir. Aspheric dizaynı ile net görüş sağlar. Air Optix Aqua Multifocal çift odaklı gözlük ihtiyacı olan Presbiyopi hastaları için ideal bir lens seçeneğidir.

  Ultra for Astigmatism

  215,90 ₺
  Aylık saydam ve toric lens. MoistureSeal teknolojisiyle gözlerinizi yeni bir kontak lens devrine açın.

  Aylık Lensler

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 64,00 ₺ Max: 218,00 ₺
  ₺64 ₺218