Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Ara

  Bausch + Lomb

  görünüm Grid Liste
  Sıralama Seçenekleri

  Biotrue ONEday 30 lu Kutu

  112,90 ₺
  BioTrue ONEday, Nesofilcon A adı verilen maddeden üretilen ve HyperGel teknolojisinin kullanıldığı ilk ve tek, günlük kullan-at lenstir. BioTrue ONEday kontakt lens, göz gibi çalışma mantığına dayanarak üretilmiştir.Gözyaşını taklit ederek dehidrasyonu önlemede önemli rol oynar. Kornea'nın doğal su oranına sahiptir. Yüksek oksijen geçirgenliği sayesinde gün içinde daha kullanım rahatlığını ve konforu daima hissedebilirsiniz. HD Optik öze4lliği ve UV korumasıyla daha net, canlı ve sağlıklı görüş almak istiyorsanız doktorunuza danışarak BioTrue ONEday'i deneyebilirsiniz.

  PureVision 2 HD

  127,90 ₺
  PureVision 2 HD Multifocal, Balafilcon A adı verilen materyalden üretilen,aylık,yumuşak,silikon-hidrojel bir lenstir. Çift odaklı ve okuma gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldıran, presbiyopi düzeltimi amacıyla dizayn edilen PureVision 2 HD Multifocal lensler yakındaki ve uzaktaki nesnelerle birlikte ara mesafede kalan nesneleri de net ve berrak görmeyi sağlar. Dünya'nın en çok tercih edilen multifocal tasarımına sahip lenstir. Kullanım kolaylığı sağlaması açısından görünürlük rengi açık mavidir. Hd kalitesinde, tüm mesafelerde net ve berrak görüş almak istiyorsanız PureVision 2 HD Multifocal lensi doktoruna danışarak deneyebilirsiniz.

  PureVision 2 Multifocal

  247,90 ₺
  Bausch & Lomb tarafından üretilen, %36 su içeriğine sahip, Purevision 2 HD multifocal şeffaf renksiz, silikon hidrojel yapısı ile şeffaf lens kategorisindedir. Uzun süreli kullanım, aylık değişim sıklığı, 101 mmHg (-3,00 D) oksijen geçirgenliği ile her mesafede keskin ve canlı görüş sağlar. Uzak yakın gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldıran, presbiyopi hastaları için ideal bir seçenektir.

  SofLens 59

  97,90 ₺
  Soflens 59, Hilafilcon B isimli materyalden üretilen kontakt lenstir. %59 su içeriğine sahiptir. Protein dirençli yapısı ile gün boyu rahat bir kullanım ve net görüş sunar. Soflens 59, miyo(uzağı görememe) ve hipermetrop (yakını görememe) görme kusurlarının giderilmesinde tercih edilebilir. Lütfen doktorunuza danışarak deneyiniz.

  Ultra

  197,90 ₺
  ULTRA, Samfilcon A materyalinden üretilen, yumuşak ve saydam kontakt bir lenstir. MoistureSeal teknolojisiyle geliştirilen ULTRA, yüksek su içeriği ile konfor ve oksijen geçirgenliği ile daha sağlıklı ve net görüş sunar. Ekstra nemlilik sağlayıcı özelliği sayesinde, sürekli dijital cihaz kullanımı ve klimalı ortamlarda bulunma nedeniyle meydana gelen gözyaşı kaybını minimize ederek göz kuruluğunu önlemeye yardımcı olur. Miyop(uzağı görememe) ve hipermetrop (yakını görememe) görme kusurlarının giderilmesinde tercih edilebilir. Lütfen doktorunuza danışarak deneyiniz.

  Purevision 2 HD for Astigmatism

  167,90 ₺
  PureVision 2 HD For Astigmatism, High Definition (HD) Optikler'e sahip, toric özellikli kontakt lenstir. Astigmat hastaları için geliştirilen tasarımı ile kesintisiz, yüksek çözünürlüklü ve net görüş almanıza yardımcı olur. Ekstra ince yapısı doğal hissetmenizi sağlarken gün boyu kullanım rahatlığı sunar.

  Biotrue 300ml

  53,90 ₺
  Biotrue® gözlerinizin biyolojisinden esinlenerek geliştirilmiş bir lens solüsyonudur. Göz gibi çalışır. Vücutla en yüksek derecede uyumu sağlayabilmek için sağlıklı göz yaşının pH oranına eşdeğerdir. Biotrue® gözde bulunan bir nemlendiriciyi içererek lenslerinizin 20 saate kadar nemli kalmasına yardımcı olur.

  RENU MULTI PLUS 360ml

  53,90 ₺
  RENU MULTI PLUS 360ml lens solüsyonu Temizleme Durulama Dezenfekte Nemlendirme Saklama Tüm yumuşak kontakt lenslerle kullanılabilir. 1 Adet 360ml Solüsyon, 1 Adet Lens Saklama Kabı.

  Ultra for Astigmatism

  297,90 ₺
  Aylık saydam ve toric lens. MoistureSeal teknolojisiyle gözlerinizi yeni bir kontak lens devrine açın.

  Bausch + Lomb

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 53,00 ₺ Max: 298,00 ₺
  ₺53 ₺298