Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Ara

  Ciba Vision (Alcon)

  görünüm Grid Liste
  Sıralama Seçenekleri

  Air Optix Night and Day AQUA

  149,90 ₺
  Air Optix Night and Day Aqua ,Lotrafilcon A materyalinden üretilen, günlük kullan-at olarak ya da 30 gece ve gündüze kadar kullanılabilirlik özelliği olan kontakt bir lenstir. Plazma Yüzey Teknolojisi, pürüzsüz bir yüzey ve nemlilik sunarken, dış kaynaklı birikintilere karşı kullanımınız boyunca koruma sağlar.

  Air Optix Plus HydraGlyde®

  103,90 ₺
  Air Optix Plus Hydraglyde, Lotrafilcon B adı verilen metaryelden, Hydraglyde Nem Matrisi ve SmartShield teknolojisi ile üretilmiş kontakt lenslerdir. SmartShield teknolojis, lipidlere karşı yüksek birikinti direnci sağlar. Lenslerinizi kozmetik ve el kremi gibi birikintilere karşı korumaya yardımcı olur. Bu sayede tüm gün boyunca kullanım rahatlığı ve konfor maximumda hissedilir.

  DAILIES Aqua Comfort 30lu Kutu

  80,00 ₺
  Nelfilcon A adı verilen materyalden üretilen Dailies Aqua Comfort, günlük kullan-t özellikli olur her göz kırpışınızda tazelenme ve yenilik etkisi yaratır. Her göz kırpışta salınan nemlendirici ajanlar, gözyaşı filminin stabilize edilmesine yardım eder. Stabil gözyaşı filmi, özellikle bilgisayar başında, klimalı ve kuru ortamlarda uzun zaman geçiren kullanıcılar için önemli bir özelliktir.

  DAILIES Total 1 30lu Kutu

  179,90 ₺
  Dailies Total 1 günlük kullan-at lensler, Delefilcon A adı verilen materyalden üretilmektedir. İlk ve tek değişken su içerikli lens olan Total 1, yüzeydeki yüksek su içeriği ile kayganlık ve nemlilik, merkezdeki düşük su içeriği ile de yüksek oksijen geçirgenliği sağlar. Su içeriği merkezden yüzeye doğru %33'ten %80'e çıkar ve en dış yüzeyde %100'e yaklaşır.

  Air Optix for Astigmatism

  149,90 ₺
  Lotrafilcon B materyalinden üretilen Air Optix For Astigmatism torik lensler, Precision Balance tasarımı ile ileri stabilizasyon sistemi ortaya koyar. Lens, tasarımı sayesinde, göz kapağının doğal hareketiyle uyumlu iki stabilite noktasını birleştirir, tutarlı bir görüş ve keskinlik sağlar. Göz ile mükemmel bir uyum oluşturur.

  DAILIES Aqua Comfort TORIC 30 lu Kutu

  132,90 ₺
  Dailies Aqua Comfort Toric, Nelfilcon A adı verilem materyalden ve Precision Curve lens tasarımı ile üretilen kontakt lenslerdir. Stabil, net, keskin,devamlı görüş ve her göz kırpışta ferahlık sağlayacak bir tasarıma sahiptir

  Air Optix Multifocal

  217,90 ₺
  Air Optix Aqua Multifocal silikon hidrojel yapısı ile şeffaf lenslerdir.Ciba Vision patentli lens materyali sayesinde ideal nem, yüksek oksijen geçirgenliği ile gün boyunca rahat konforlu kullanım sağlanmaktadır. Lensleriniz plazma yüzey kaplaması , yüzey birikintilerini engellemek amaçlı özel dizayn edilmiştir. Aspheric dizaynı ile net görüş sağlar. Air Optix Aqua Multifocal çift odaklı gözlük ihtiyacı olan Presbiyopi hastaları için ideal bir lens seçeneğidir.

  DAILIES Aqua Comfort Multifocal 30lu Kutu

  167,90 ₺
  Dailies Aqua Comfort, yeni başlayanlar için ideal tek kullanımlık günlük kullan – at lenslerdir. Su içeriği % 69 ‘dur. Her gün gün boyunca yüksek gözyaşı filmi stabilitesi ve konfor sağlayan göz kırpma ile nemlendirme özelliğine sahip lenslerdir.

  OPTI-FREE EXPRESS 355 ml.

  40,00 ₺
  Kontakt lenslerinizin temizleme, durulama, nemlendirme ve saklanmasında kullanılan çok amaçlı dezenfeksiyon çözeltisidir.

  OPTI-FREE Puremoist 300 ml

  47,90 ₺
  OPTI-FREE PureMoist 300 ml kontakt lens solüsyonu 16 saat boyunca olağanüstü nem sağlar. Tüm hidrojel ve silikon hidrojel yumuşak lensler için uygundur.

  Air Optix COLORS Numarasız

  89,90 ₺
  Air Optix Colors, silikon hidrojel materyalden üretilmiş, renkli kontakt lenstir. 3in1 teknolojisi ile üretilen Air Optix Colors, üç farklı renk baskısını aynı lenste toplayarak güzel ve doğal bir görünüm sunar, kontakt lensin içine hapsedilen renk, doğal bir görünüm sağlamak için göz rengiyle karışır ve bütünleşir.

  Freshlook Renkli Numaralı

  64,90 ₺
  Dünya'nın en çok satan renkli kontakt lensidir. 3in1 teknolojisi ile 3 farklı renk baskısını aynı lenste toplayarak canlı ve doğal bir görünüm sunar.

  Freshlook Renkli Numarasız

  64,90 ₺
  Dünya'nın en çok satan renkli kontakt lensidir. 3in1 teknolojisi ile 3 farklı renk baskısını aynı lenste toplayarak canlı ve doğal bir görünüm sunar.

  Air Optix COLORS Numaralı

  89,90 ₺
  Air Optix Colors, silikon hidrojel materyalden üretilmiş, renkli kontakt lenstir. 3in1 teknolojisi ile üretilen Air Optix Colors, üç farklı renk baskısını aynı lenste toplayarak güzel ve doğal bir görünüm sunar.

  Ciba Vision (Alcon)

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 38,00 ₺ Max: 218,00 ₺
  ₺38 ₺218