Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Ara

  Cooper Vision

  görünüm Grid Liste
  Sıralama Seçenekleri

  Avaira

  71,90 ₺
  Doğal olarak ıslanabilirlik, rahatlık sağlar ve birikintileri en aza indirir. Yüksek oksijen geçirgenliği, sağlıklı kornea yapısının korunmasında yardımcı olur. UV-bloke edici koruma özelliğine sahiptir.

  Biofinity

  109,90 ₺
  Uzağı veya yakını görememe sorununun düzeltilmi için.Sabah içilen ilk çaydan, gece geç saatlere kadar uzun süre boyunca- rahatlık sağlayan lensler. Yoğun günlerde kullanıcıyı yavaşlatmayacak silikon hidrojel kontakt lensler CooperVision Biofinity® lensler, aranılan üstün rahatlık seviyesini sunuyor. Göz doktorunuz uygun görürse bu lensleri arka arkaya 29 gece/30 güne kadar kullanılabilir..

  Biofinity Multifocal

  185,90 ₺
  Dengeli Progresif™ Teknolojisi CooperVision Biofinity® multifokal, presbiyop hastalara uygulamada basitleştirilmiş bir yaklaşıma sahip olan üst düzey bir lenstir. Bu lens, Biofinity silikon hidrojel lens malzemesi ile Dengeli Progresif teknolojimizin kilit unsurlarını bir arada toplamaktadır. Bu gelişmiş tasarımda, her iki lenste de yakın, orta ve uzak mesafelerde net bir görüş sağlayan, birden fazla görme düzeltimi bölgesi bulunmaktadır.

  Biofinity Toric 6 lı Kutu

  148,90 ₺
  Biofinity Toric aylık torik lens CooperVision firmasının torik (Astigmatism) kırma kusurlu gözler için ürettiği astigmat lensidir.

  Biofinity XR Yüksek numara

  170,90 ₺
  Kontakt lens bulmanın zor olduğu derecede miyop veya hipermetrop musunuz? Öyleyse, CooperVision Biofinity® XR (genişletilmiş aralıklı) sferik kontakt lensleri sizin için cevap olabilir.

  Biomedics 55

  104,90 ₺
  Klinik olarak performansı kanıtlanmış aylık kullanımlık kontakt lens ürünü. Biomedics 55

  Proclear

  71,90 ₺
  Kuruluk sorunları yaşayan kullanıcılar için tasarlanmış geniş bir yelpazedeki kontakt lensleri keşfedin.

  Proclear 1 day

  51,90 ₺
  Gün boyunca, taktıktan 12 saat sonra bile %96 nemli kalır. Gözlerinizi berrak ve beyaz tutmaya yardım eden oksijen akışı sağlar. Kontakt lens takarken göz kuruluğunun üstesinden gelmeye yardımcı olur. Günlük kullan-at özelliği ile temizlik bakım ve solüsyon kullanım zorunluluğu gerektirmez. Kontakt lenslerinizi sıkça değiştirmeniz, lenslerinizin üzerinde proteinler ve alerjenler oluşmaya başlamadan onlardan kurtulmanızı sağlar.

  Cooper Vision

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 51,00 ₺ Max: 186,00 ₺
  ₺51 ₺186