Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Ara

  Günlük (Kullan - At) Lensler

  görünüm Grid Liste
  Sıralama Seçenekleri
  göster sayfa başına

  1 DAY ACUVUE® TruEye 30 lu Kutu

  117,90 ₺
  1 Day ACUVUE TruEye lens, Norafilcon A adı verilen silikon hidrojel bir malzemeden üretilmiştir. Günlük kullan-at lensler arasında en yüksek UVA-UVB blokajına sahip olan lens özelliği taşımaktadır. %100 oksijen geçirgenliği ve HYDRACLEAR teknolojisinin beraberinde gelen, ekstra pürüzsüzlük, gün boyu nemlilik sağlama gibi özellikleriyle, tek kullanımlık lenslerde şimdiye kadar elde edilmiş maximum konforu sunar.

  DAILIES Total 1 30lu Kutu

  217,90 ₺
  Dailies Total 1 günlük kullan-at lensler, Delefilcon A adı verilen materyalden üretilmektedir. İlk ve tek değişken su içerikli lens olan Total 1, yüzeydeki yüksek su içeriği ile kayganlık ve nemlilik, merkezdeki düşük su içeriği ile de yüksek oksijen geçirgenliği sağlar. Su içeriği merkezden yüzeye doğru %33'ten %80'e çıkar ve en dış yüzeyde %100'e yaklaşır.

  Proclear 1 day

  114,90 ₺
  Gün boyunca, taktıktan 12 saat sonra bile %96 nemli kalır. Gözlerinizi berrak ve beyaz tutmaya yardım eden oksijen akışı sağlar. Kontakt lens takarken göz kuruluğunun üstesinden gelmeye yardımcı olur. Günlük kullan-at özelliği ile temizlik bakım ve solüsyon kullanım zorunluluğu gerektirmez. Kontakt lenslerinizi sıkça değiştirmeniz, lenslerinizin üzerinde proteinler ve alerjenler oluşmaya başlamadan onlardan kurtulmanızı sağlar.

  DAILIES Aqua Comfort 30lu Kutu

  97,90 ₺
  Nelfilcon A adı verilen materyalden üretilen Dailies Aqua Comfort, günlük kullan-t özellikli olur her göz kırpışınızda tazelenme ve yenilik etkisi yaratır. Her göz kırpışta salınan nemlendirici ajanlar, gözyaşı filminin stabilize edilmesine yardım eder. Stabil gözyaşı filmi, özellikle bilgisayar başında, klimalı ve kuru ortamlarda uzun zaman geçiren kullanıcılar için önemli bir özelliktir.

  1 DAY ACUVUE® MOIST 30 lu Kutu

  97,90 ₺
  1 Day Acuvue Moist lensler, Etafilcon adı verilen yumuşak ve esnek hidrojel malzemeden üretilmiştir. Lens temizliği, bakımı ve solüsyonları ile zaman kaybetmek istemiyorsanız, 1Day Acuvue Moist kontakt lensler kullanım kolaylığı ve günlük kullan-at özelliği ile tam size göre.

  1 DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM 30 lu Kutu

  126,90 ₺
  1 Day Acuvue Moist For Astigmatizm, net ve stabil bir görüş ile birlikte günlük kullan-at lensin rahatlığını ve konforunu bir arada sunar. Hızlandırılmış Stabilizasyon Dizayn'ı (ASD) ile lensin doğru pozisyonda gözde kalmasını sağlar.Astigmatlı gözlerdeki bulanık görme problemi bu teknoloji ile birlikte ortadan kalkar.Astigmatınıza rağmen, başınızın ve gözlerinizin hareketlerinden bağımsız net ve stabil bir görüş almanız mümkündür. Bilgisayar kullanımı, gece araba kullanmak gibi zorlu ortamlarda dahi sabit ve konforlu görüş alırsınız.

  Biotrue ONEday 30 lu Kutu

  112,90 ₺
  BioTrue ONEday, Nesofilcon A adı verilen maddeden üretilen ve HyperGel teknolojisinin kullanıldığı ilk ve tek, günlük kullan-at lenstir. BioTrue ONEday kontakt lens, göz gibi çalışma mantığına dayanarak üretilmiştir.Gözyaşını taklit ederek dehidrasyonu önlemede önemli rol oynar. Kornea'nın doğal su oranına sahiptir. Yüksek oksijen geçirgenliği sayesinde gün içinde daha kullanım rahatlığını ve konforu daima hissedebilirsiniz. HD Optik öze4lliği ve UV korumasıyla daha net, canlı ve sağlıklı görüş almak istiyorsanız doktorunuza danışarak BioTrue ONEday'i deneyebilirsiniz.

  Contact Day 1 Easy Wear

  147,90 ₺
  Contact Day 1 Easy Wear, Methafilcon A adı verilen materyalden üretilmiş, günlük takılabilen (kullan-at) mükemmel konfor ve keskin görüş sağlayan lenslerdir. Özel geometrik dizaynı ve geliştirilmiş materyal içeriği ile görme keskinliği, konfor, kolay kullanım, çok iyi merkezileşme ve esneklik gibi özelliklerin hepsini kullanıcılarına sunmaktadır. Contact Day 1 Easy Wear’ı doktorunuza danışarak deneyebilirsiniz.

  DAILIES Aqua Comfort TORIC 30 lu Kutu

  167,90 ₺
  Dailies Aqua Comfort Toric, Nelfilcon A adı verilem materyalden ve Precision Curve lens tasarımı ile üretilen kontakt lenslerdir. Stabil, net, keskin,devamlı görüş ve her göz kırpışta ferahlık sağlayacak bir tasarıma sahiptir

  Günlük (Kullan - At) Lensler

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 97,00 ₺ Max: 218,00 ₺
  ₺97 ₺218