Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Ara

  Günlük (Kullan - At) Lensler

  görünüm Grid Liste
  Sıralama Seçenekleri
  göster sayfa başına

  DAILIES Aqua Comfort TORIC 30 lu Kutu

  132,90 ₺
  Dailies Aqua Comfort Toric, Nelfilcon A adı verilem materyalden ve Precision Curve lens tasarımı ile üretilen kontakt lenslerdir. Stabil, net, keskin,devamlı görüş ve her göz kırpışta ferahlık sağlayacak bir tasarıma sahiptir

  1 DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL 30 lu Kutu

  129,90 ₺
  1 Day Acuvue Moist Multifocal kontakt lensler, Etafilcon adı verilen silikon - hidrojel bir malzemeden üretilmiştir. Yakın, uzak ve orta mesafe görüşüne özel tasarlanan yapısı ile bu lens size tüm mesafelerde rahat görüş sağlar.

  Soflens Daily Dispose Toric 30 lu kutu

  90,90 ₺
  Sotlens Daily Dispose Toric lens, yapısındaki Hilofilcon B Polimer ile yırtılma oranını azaltırken, uzun süreli kullanım ve konfor için tüm gün nemliliği sağlar. %59 su içeriğine sahip Soflens Daily Dispose Toric, günlük kullan-at astigmatlı lensler arasında daha fazla tam görüş sağlayan tek lenstir.

  DAILIES Aqua Comfort Multifocal 30lu Kutu

  167,90 ₺
  Dailies Aqua Comfort, yeni başlayanlar için ideal tek kullanımlık günlük kullan – at lenslerdir. Su içeriği % 69 ‘dur. Her gün gün boyunca yüksek gözyaşı filmi stabilitesi ve konfor sağlayan göz kırpma ile nemlendirme özelliğine sahip lenslerdir.

  Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu

  109,90 ₺
  Zorlayıcı günler yaşayan yeni ve mevcut kullanıcılara özel silikon hidrojel günlük kontakt lensler. Oasys konforu artık günlük lenslerde

  Günlük (Kullan - At) Lensler

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 51,00 ₺ Max: 168,00 ₺
  ₺51 ₺168