Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Ara

  İptal ve İade İşlemleri

  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun da belirtildiği gibi satın alınan ürünler kutusu açılmamış ve deforme olmamış ise satıştan itibaren (ondört) 14 gün içerisinde iade alınır ve bedeli ödenir. 

  Ürünü nasıl iade göndermeniz gerektiğine dair bilgiler aşağıda verilmektedir. Verilen bilgilere uygun hareket ettiğiniz takdirde işleminiz herhangi bir aksaklık yaşanmadan kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  *İade edeceğiniz ürünün faturasını, satış fişini ürünlerle birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturasız iade işlemi yapılamamaktadır.
  *Kişiye özel olarak üretilmiş ürünlerin açılmış veya açılmamış olması fark etmeksizin iadesi alınamamaktadır.
  *Güvenlik sebebi ile solüsyon ve sıvı ürünlerin iadesi alınamamaktadır.
  *İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.
  *İade için ürün gönderimleri yalnızca MNG KARGO  ile sözleşmemiz üzerinden kargo ücreti ödemeden gönderilebilir. Sözleşme dışında veya başka kargo firmaları ile gönderim yapıldığı durumlarda paketler firmamız tarafından teslim alınmayacak, kargo firması paketi tüm kargo masraflarını göndericiye fatura ederek geri gönderecektir. Farklı unvanlar ile sözleşmemiz dışında gönderilecek paketler ve doğacak masraflar firmamız sorumluluğunda değildir.
  *Kapıda ödeme ile alınan ürünlerin İade tutarının banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı “Müşteri hizmetlerimiz” üzerinden bize iletebilirsiniz.
  *Müşterilerimizin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda, ürün iade şartlarına uygun olduğu ve eksiksiz şekilde teslim alındığında, iade edilen ürün Lenscim.com Merkez Deposu’na ulaştığı andan itibaren Ondört (14) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Lenscim.com üründe herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

  Sipariş İptali
  Ödeme onayı alınmış ve kargoya teslim edilmemiş siparişlerinizin iptal talebini telefon veya e-maille müşteri hizmetlerimize iletmeniz yeterlidir. Siparişiniz ve ödemeniz en kısa sürede iptal edilerek, yapılan ödeme kredi kartınıza/banka hesabınıza iade edilecektir.