Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Ara

  Johnson & Johnson

  görünüm Grid Liste
  Sıralama Seçenekleri

  Acuvue OASYS

  103,90 ₺
  Acuvue Oasys Wıth Hydraclear Plus : özellikle bilgisayar karşısında, yoğun spot ışıklara maruz kalanlara klimalı ortamlarda uzun çalışma saatleri olan kullanıcılara tavsiye edilir. İçeriğindeki özel nemlendiriciliği sayesinde kullanıcıya güzel bir konfor sunar.

  Acuvue OASYS for ASTIGMATISM

  127,90 ₺
  Senafilcon A olarak adlandırılan silikon hidrojel bir malzemeden üretilen Acuvue OASYS for ASTIGMATISM lensler, %98 oksijen geçirgenliğine sahiptir. Acuvue serisinin astigmatlı gözler için üretilen en son ürünüdür. Astigmatı olan kişiler yatay ve dikey çizgileri aynı netlikte göremezler. Uzak veya yakın mesafe görüşünde bulanıklık problemi yaşarlar. Kullanılan son teknolojiler ile astigmatlı gözlerde rahatlıkla kontakt lens kullanımı mümkündür.

  Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu

  109,90 ₺
  Zorlayıcı günler yaşayan yeni ve mevcut kullanıcılara özel silikon hidrojel günlük kontakt lensler. Oasys konforu artık günlük lenslerde

  1 DAY ACUVUE® MOIST 30 lu Kutu

  67,90 ₺
  1 Day Acuvue Moist lensler, Etafilcon adı verilen yumuşak ve esnek hidrojel malzemeden üretilmiştir. Lens temizliği, bakımı ve solüsyonları ile zaman kaybetmek istemiyorsanız, 1Day Acuvue Moist kontakt lensler kullanım kolaylığı ve günlük kullan-at özelliği ile tam size göre.

  1 DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM 30 lu Kutu

  95,90 ₺
  1 Day Acuvue Moist For Astigmatizm, net ve stabil bir görüş ile birlikte günlük kullan-at lensin rahatlığını ve konforunu bir arada sunar. Hızlandırılmış Stabilizasyon Dizayn'ı (ASD) ile lensin doğru pozisyonda gözde kalmasını sağlar.Astigmatlı gözlerdeki bulanık görme problemi bu teknoloji ile birlikte ortadan kalkar.Astigmatınıza rağmen, başınızın ve gözlerinizin hareketlerinden bağımsız net ve stabil bir görüş almanız mümkündür. Bilgisayar kullanımı, gece araba kullanmak gibi zorlu ortamlarda dahi sabit ve konforlu görüş alırsınız.

  1 DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL 30 lu Kutu

  129,90 ₺
  1 Day Acuvue Moist Multifocal kontakt lensler, Etafilcon adı verilen silikon - hidrojel bir malzemeden üretilmiştir. Yakın, uzak ve orta mesafe görüşüne özel tasarlanan yapısı ile bu lens size tüm mesafelerde rahat görüş sağlar.

  1 DAY ACUVUE® TruEye 30 lu Kutu

  81,90 ₺
  1 Day ACUVUE TruEye lens, Norafilcon A adı verilen silikon hidrojel bir malzemeden üretilmiştir. Günlük kullan-at lensler arasında en yüksek UVA-UVB blokajına sahip olan lens özelliği taşımaktadır. %100 oksijen geçirgenliği ve HYDRACLEAR teknolojisinin beraberinde gelen, ekstra pürüzsüzlük, gün boyu nemlilik sağlama gibi özellikleriyle, tek kullanımlık lenslerde şimdiye kadar elde edilmiş maximum konforu sunar.

  Acuvue 2

  66,90 ₺
  ACUVUE 2 kontakt lensler, Etafilcon olarak bilinen yumuşak ev esnek hidrojel malzemeden üretilmiştir. İnce kenarlı ve üç yönlü, eğimli lenslerdir. Silikon - Hidrojel lenslere uyumlu olmayan gözler için idealdir.

  Acuvue OASYS ® with Transitions™

  139,90 ₺
  Işığın gözlerinize yapabileceği stresli etkiyi azaltmak için Transitions™ Light Intelligent Technology™ ile üretilmiştir.

  Johnson & Johnson Acuvue RevitaLens Solüsyon 360 ml

  39,90 ₺
  Acuvue RevitaLens Solüsyonu size Mükemmel dezenfeksiyon ve gün boyu süren konfor sağlar.

  Johnson & Johnson

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 39,00 ₺ Max: 140,00 ₺
  ₺39 ₺140