Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Ara

  Multifocal Lensler

  görünüm Grid Liste
  Sıralama Seçenekleri
  göster sayfa başına

  1 DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL 30 lu Kutu

  129,90 ₺
  1 Day Acuvue Moist Multifocal kontakt lensler, Etafilcon adı verilen silikon - hidrojel bir malzemeden üretilmiştir. Yakın, uzak ve orta mesafe görüşüne özel tasarlanan yapısı ile bu lens size tüm mesafelerde rahat görüş sağlar.

  Air Optix Multifocal

  217,90 ₺
  Air Optix Aqua Multifocal silikon hidrojel yapısı ile şeffaf lenslerdir.Ciba Vision patentli lens materyali sayesinde ideal nem, yüksek oksijen geçirgenliği ile gün boyunca rahat konforlu kullanım sağlanmaktadır. Lensleriniz plazma yüzey kaplaması , yüzey birikintilerini engellemek amaçlı özel dizayn edilmiştir. Aspheric dizaynı ile net görüş sağlar. Air Optix Aqua Multifocal çift odaklı gözlük ihtiyacı olan Presbiyopi hastaları için ideal bir lens seçeneğidir.

  DAILIES Aqua Comfort Multifocal 30lu Kutu

  167,90 ₺
  Dailies Aqua Comfort, yeni başlayanlar için ideal tek kullanımlık günlük kullan – at lenslerdir. Su içeriği % 69 ‘dur. Her gün gün boyunca yüksek gözyaşı filmi stabilitesi ve konfor sağlayan göz kırpma ile nemlendirme özelliğine sahip lenslerdir.

  PureVision 2 Multifocal

  194,90 ₺
  Bausch & Lomb tarafından üretilen, %36 su içeriğine sahip, Purevision 2 HD multifocal şeffaf renksiz, silikon hidrojel yapısı ile şeffaf lens kategorisindedir. Uzun süreli kullanım, aylık değişim sıklığı, 101 mmHg (-3,00 D) oksijen geçirgenliği ile her mesafede keskin ve canlı görüş sağlar. Uzak yakın gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldıran, presbiyopi hastaları için ideal bir seçenektir.

  PureVision Multifocal

  194,90 ₺
  PureVision Multifocaol, silikon hidrojel malzemeden üretilen yumuşak bir kontakt lenstir. Okuma esnasında ve yakın mesafe görüşünde zorluk çeken kullanıcılar için geliştirilen özel dizaynı ile konforlu ve net görüş almanıza maximum düzeyde yardımcı olur.

  Biofinity Multifocal

  185,90 ₺
  Dengeli Progresif™ Teknolojisi CooperVision Biofinity® multifokal, presbiyop hastalara uygulamada basitleştirilmiş bir yaklaşıma sahip olan üst düzey bir lenstir. Bu lens, Biofinity silikon hidrojel lens malzemesi ile Dengeli Progresif teknolojimizin kilit unsurlarını bir arada toplamaktadır. Bu gelişmiş tasarımda, her iki lenste de yakın, orta ve uzak mesafelerde net bir görüş sağlayan, birden fazla görme düzeltimi bölgesi bulunmaktadır.

  Multifocal Lensler

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 129,00 ₺ Max: 218,00 ₺
  ₺129 ₺218