Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Ara

  Ödeme İşlemleri

  Sitemizden vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini Kredi kartı, kapıda ödeme ve Havale / EFT seçeneği ile yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı ile Ödeme
  Satın almak istediğiniz ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra geleceğiniz ödeme ekranında kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih etmeniz halinde size kredi kartı bilgileriniz sorulacak ve bu bilgiler güvenli bir şekilde bankanıza iletilerek ödeme onayı alınacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde onay anlık olarak alınmakta olup siparişiniz onaylanmaktadır.

  Kredi kartı bilgilerinizin güvenliği için kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde kayıt altına alınmamakta, bilgiler direkt ilgili bankaya SSL ile şifrelenerek gönderilmekte ve bankadan onay bilgisi alınmaktadır.

  Sistemimizden alışveriş yapabilmeniz için kredi kartınızın internetten alışveriş yapmaya açık olması gerekmektedir. Kredi kartınızın ait olduğu bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartınızı internetten alışverişe açtırabilirsiniz.

  Kapıda Nakit Ödeme
  Siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneği size sunulacaktır.
  Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak 6,50TL kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. İade işlemlerinde hizmet bedelinin iadesi yapılmamaktadır.
  Kapıda ödeme seçeneğinde sadece nakit ödeme kabul edilmektedir. Kapıda kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir.

  Havale / EFT ile Ödeme
  Tüm siparişlerinizi Havale / Eft Ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz.
  Sipariş Onay Ekranında banka hesap bilgilerimize ulaşabilirsiniz.