Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Ara

  Şeffaf Kontakt Lensler

  görünüm Grid Liste
  Sıralama Seçenekleri
  göster sayfa başına

  Acuvue OASYS

  98,90 ₺
  Acuvue Oasys Wıth Hydraclear Plus : özellikle bilgisayar karşısında, yoğun spot ışıklara maruz kalanlara klimalı ortamlarda uzun çalışma saatleri olan kullanıcılara tavsiye edilir. İçeriğindeki özel nemlendiriciliği sayesinde kullanıcıya güzel bir konfor sunar.

  Acuvue OASYS for ASTIGMATISM

  127,90 ₺
  Senafilcon A olarak adlandırılan silikon hidrojel bir malzemeden üretilen Acuvue OASYS for ASTIGMATISM lensler, %98 oksijen geçirgenliğine sahiptir. Acuvue serisinin astigmatlı gözler için üretilen en son ürünüdür. Astigmatı olan kişiler yatay ve dikey çizgileri aynı netlikte göremezler. Uzak veya yakın mesafe görüşünde bulanıklık problemi yaşarlar. Kullanılan son teknolojiler ile astigmatlı gözlerde rahatlıkla kontakt lens kullanımı mümkündür.

  Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu

  109,90 ₺
  Zorlayıcı günler yaşayan yeni ve mevcut kullanıcılara özel silikon hidrojel günlük kontakt lensler. Oasys konforu artık günlük lenslerde

  Avaira

  71,90 ₺
  Doğal olarak ıslanabilirlik, rahatlık sağlar ve birikintileri en aza indirir. Yüksek oksijen geçirgenliği, sağlıklı kornea yapısının korunmasında yardımcı olur. UV-bloke edici koruma özelliğine sahiptir.

  Biofinity

  119,90 ₺
  Uzağı veya yakını görememe sorununun düzeltilmi için.Sabah içilen ilk çaydan, gece geç saatlere kadar uzun süre boyunca- rahatlık sağlayan lensler. Yoğun günlerde kullanıcıyı yavaşlatmayacak silikon hidrojel kontakt lensler CooperVision Biofinity® lensler, aranılan üstün rahatlık seviyesini sunuyor. Göz doktorunuz uygun görürse bu lensleri arka arkaya 29 gece/30 güne kadar kullanılabilir..

  Biofinity Multifocal

  185,90 ₺
  Dengeli Progresif™ Teknolojisi CooperVision Biofinity® multifokal, presbiyop hastalara uygulamada basitleştirilmiş bir yaklaşıma sahip olan üst düzey bir lenstir. Bu lens, Biofinity silikon hidrojel lens malzemesi ile Dengeli Progresif teknolojimizin kilit unsurlarını bir arada toplamaktadır. Bu gelişmiş tasarımda, her iki lenste de yakın, orta ve uzak mesafelerde net bir görüş sağlayan, birden fazla görme düzeltimi bölgesi bulunmaktadır.

  Biofinity Toric 6 lı Kutu

  148,90 ₺
  Biofinity Toric aylık torik lens CooperVision firmasının torik (Astigmatism) kırma kusurlu gözler için ürettiği astigmat lensidir.

  Biofinity XR Yüksek numara

  170,90 ₺
  Kontakt lens bulmanın zor olduğu derecede miyop veya hipermetrop musunuz? Öyleyse, CooperVision Biofinity® XR (genişletilmiş aralıklı) sferik kontakt lensleri sizin için cevap olabilir.

  Biomedics 55

  104,90 ₺
  Klinik olarak performansı kanıtlanmış aylık kullanımlık kontakt lens ürünü. Biomedics 55

  Şeffaf Kontakt Lensler

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 51,00 ₺ Max: 218,00 ₺
  ₺51 ₺218