Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Ara

  Toric (Astigmat) Lensler

  görünüm Grid Liste
  Sıralama Seçenekleri
  göster sayfa başına

  1 DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM 30 lu Kutu

  95,90 ₺
  1 Day Acuvue Moist For Astigmatizm, net ve stabil bir görüş ile birlikte günlük kullan-at lensin rahatlığını ve konforunu bir arada sunar. Hızlandırılmış Stabilizasyon Dizayn'ı (ASD) ile lensin doğru pozisyonda gözde kalmasını sağlar.Astigmatlı gözlerdeki bulanık görme problemi bu teknoloji ile birlikte ortadan kalkar.Astigmatınıza rağmen, başınızın ve gözlerinizin hareketlerinden bağımsız net ve stabil bir görüş almanız mümkündür. Bilgisayar kullanımı, gece araba kullanmak gibi zorlu ortamlarda dahi sabit ve konforlu görüş alırsınız.

  Air Optix for Astigmatism

  149,90 ₺
  Lotrafilcon B materyalinden üretilen Air Optix For Astigmatism torik lensler, Precision Balance tasarımı ile ileri stabilizasyon sistemi ortaya koyar. Lens, tasarımı sayesinde, göz kapağının doğal hareketiyle uyumlu iki stabilite noktasını birleştirir, tutarlı bir görüş ve keskinlik sağlar. Göz ile mükemmel bir uyum oluşturur.

  Contact LIFE TORIC

  174,90 ₺
  Contact Life Toric, özel geometrik yapısı ile gözün tüm hareketlerinde uyum ve netlik sağlar. Diğer toric lenslere oranla %40 daha ince yapısı, gözünüzde lens yokmuş hissi verir. Nemi gözde tutma özelliği ile zorlu ortamlarda bile yüksek konfor sağlar.

  DAILIES Aqua Comfort TORIC 30 lu Kutu

  132,90 ₺
  Dailies Aqua Comfort Toric, Nelfilcon A adı verilem materyalden ve Precision Curve lens tasarımı ile üretilen kontakt lenslerdir. Stabil, net, keskin,devamlı görüş ve her göz kırpışta ferahlık sağlayacak bir tasarıma sahiptir

  Purevision 2 HD for Astigmatism

  149,90 ₺
  PureVision 2 HD For Astigmatism, High Definition (HD) Optikler'e sahip, toric özellikli kontakt lenstir. Astigmat hastaları için geliştirilen tasarımı ile kesintisiz, yüksek çözünürlüklü ve net görüş almanıza yardımcı olur. Ekstra ince yapısı doğal hissetmenizi sağlarken gün boyu kullanım rahatlığı sunar.

  Soflens Daily Dispose Toric 30 lu kutu

  90,90 ₺
  Sotlens Daily Dispose Toric lens, yapısındaki Hilofilcon B Polimer ile yırtılma oranını azaltırken, uzun süreli kullanım ve konfor için tüm gün nemliliği sağlar. %59 su içeriğine sahip Soflens Daily Dispose Toric, günlük kullan-at astigmatlı lensler arasında daha fazla tam görüş sağlayan tek lenstir.

  Acuvue OASYS for ASTIGMATISM

  127,90 ₺
  Senafilcon A olarak adlandırılan silikon hidrojel bir malzemeden üretilen Acuvue OASYS for ASTIGMATISM lensler, %98 oksijen geçirgenliğine sahiptir. Acuvue serisinin astigmatlı gözler için üretilen en son ürünüdür. Astigmatı olan kişiler yatay ve dikey çizgileri aynı netlikte göremezler. Uzak veya yakın mesafe görüşünde bulanıklık problemi yaşarlar. Kullanılan son teknolojiler ile astigmatlı gözlerde rahatlıkla kontakt lens kullanımı mümkündür.

  Biofinity Toric 6 lı Kutu

  148,90 ₺
  Biofinity Toric aylık torik lens CooperVision firmasının torik (Astigmatism) kırma kusurlu gözler için ürettiği astigmat lensidir.

  Ultra for Astigmatism

  215,90 ₺
  Aylık saydam ve toric lens. MoistureSeal teknolojisiyle gözlerinizi yeni bir kontak lens devrine açın.

  Toric (Astigmat) Lensler

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 90,00 ₺ Max: 216,00 ₺
  ₺90 ₺216