Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Ara

  Tüm Lensler

  görünüm Grid Liste
  Sıralama Seçenekleri

  1 DAY ACUVUE® MOIST 30 lu Kutu

  97,90 ₺
  1 Day Acuvue Moist lensler, Etafilcon adı verilen yumuşak ve esnek hidrojel malzemeden üretilmiştir. Lens temizliği, bakımı ve solüsyonları ile zaman kaybetmek istemiyorsanız, 1Day Acuvue Moist kontakt lensler kullanım kolaylığı ve günlük kullan-at özelliği ile tam size göre.

  1 DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM 30 lu Kutu

  126,90 ₺
  1 Day Acuvue Moist For Astigmatizm, net ve stabil bir görüş ile birlikte günlük kullan-at lensin rahatlığını ve konforunu bir arada sunar. Hızlandırılmış Stabilizasyon Dizayn'ı (ASD) ile lensin doğru pozisyonda gözde kalmasını sağlar.Astigmatlı gözlerdeki bulanık görme problemi bu teknoloji ile birlikte ortadan kalkar.Astigmatınıza rağmen, başınızın ve gözlerinizin hareketlerinden bağımsız net ve stabil bir görüş almanız mümkündür. Bilgisayar kullanımı, gece araba kullanmak gibi zorlu ortamlarda dahi sabit ve konforlu görüş alırsınız.

  1 DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL 30 lu Kutu

  167,90 ₺
  1 Day Acuvue Moist Multifocal kontakt lensler, Etafilcon adı verilen silikon - hidrojel bir malzemeden üretilmiştir. Yakın, uzak ve orta mesafe görüşüne özel tasarlanan yapısı ile bu lens size tüm mesafelerde rahat görüş sağlar.

  1 DAY ACUVUE® TruEye 30 lu Kutu

  117,90 ₺
  1 Day ACUVUE TruEye lens, Norafilcon A adı verilen silikon hidrojel bir malzemeden üretilmiştir. Günlük kullan-at lensler arasında en yüksek UVA-UVB blokajına sahip olan lens özelliği taşımaktadır. %100 oksijen geçirgenliği ve HYDRACLEAR teknolojisinin beraberinde gelen, ekstra pürüzsüzlük, gün boyu nemlilik sağlama gibi özellikleriyle, tek kullanımlık lenslerde şimdiye kadar elde edilmiş maximum konforu sunar.

  Acuvue 2

  96,90 ₺
  ACUVUE 2 kontakt lensler, Etafilcon olarak bilinen yumuşak ev esnek hidrojel malzemeden üretilmiştir. İnce kenarlı ve üç yönlü, eğimli lenslerdir. Silikon - Hidrojel lenslere uyumlu olmayan gözler için idealdir.

  Acuvue OASYS

  116,90 ₺
  Acuvue Oasys Wıth Hydraclear Plus : özellikle bilgisayar karşısında, yoğun spot ışıklara maruz kalanlara klimalı ortamlarda uzun çalışma saatleri olan kullanıcılara tavsiye edilir. İçeriğindeki özel nemlendiriciliği sayesinde kullanıcıya güzel bir konfor sunar.

  Acuvue OASYS for ASTIGMATISM

  167,90 ₺
  Senafilcon A olarak adlandırılan silikon hidrojel bir malzemeden üretilen Acuvue OASYS for ASTIGMATISM lensler, %98 oksijen geçirgenliğine sahiptir. Acuvue serisinin astigmatlı gözler için üretilen en son ürünüdür. Astigmatı olan kişiler yatay ve dikey çizgileri aynı netlikte göremezler. Uzak veya yakın mesafe görüşünde bulanıklık problemi yaşarlar. Kullanılan son teknolojiler ile astigmatlı gözlerde rahatlıkla kontakt lens kullanımı mümkündür.

  Acuvue OASYS® 1-Day 30 lu Kutu

  146,90 ₺
  Zorlayıcı günler yaşayan yeni ve mevcut kullanıcılara özel silikon hidrojel günlük kontakt lensler. Oasys konforu artık günlük lenslerde

  Air Optix COLORS Numaralı

  107,90 ₺
  Air Optix Colors, silikon hidrojel materyalden üretilmiş, renkli kontakt lenstir. 3in1 teknolojisi ile üretilen Air Optix Colors, üç farklı renk baskısını aynı lenste toplayarak güzel ve doğal bir görünüm sunar.

  Air Optix COLORS Numarasız

  107,90 ₺
  Air Optix Colors, silikon hidrojel materyalden üretilmiş, renkli kontakt lenstir. 3in1 teknolojisi ile üretilen Air Optix Colors, üç farklı renk baskısını aynı lenste toplayarak güzel ve doğal bir görünüm sunar, kontakt lensin içine hapsedilen renk, doğal bir görünüm sağlamak için göz rengiyle karışır ve bütünleşir.

  Air Optix for Astigmatism

  220,90 ₺
  Lotrafilcon B materyalinden üretilen Air Optix For Astigmatism torik lensler, Precision Balance tasarımı ile ileri stabilizasyon sistemi ortaya koyar. Lens, tasarımı sayesinde, göz kapağının doğal hareketiyle uyumlu iki stabilite noktasını birleştirir, tutarlı bir görüş ve keskinlik sağlar. Göz ile mükemmel bir uyum oluşturur.

  Air Optix Multifocal

  287,90 ₺
  Air Optix Aqua Multifocal silikon hidrojel yapısı ile şeffaf lenslerdir.Ciba Vision patentli lens materyali sayesinde ideal nem, yüksek oksijen geçirgenliği ile gün boyunca rahat konforlu kullanım sağlanmaktadır. Lensleriniz plazma yüzey kaplaması , yüzey birikintilerini engellemek amaçlı özel dizayn edilmiştir. Aspheric dizaynı ile net görüş sağlar. Air Optix Aqua Multifocal çift odaklı gözlük ihtiyacı olan Presbiyopi hastaları için ideal bir lens seçeneğidir.

  Air Optix Night and Day AQUA

  220,90 ₺
  Air Optix Night and Day Aqua ,Lotrafilcon A materyalinden üretilen, günlük kullan-at olarak ya da 30 gece ve gündüze kadar kullanılabilirlik özelliği olan kontakt bir lenstir. Plazma Yüzey Teknolojisi, pürüzsüz bir yüzey ve nemlilik sunarken, dış kaynaklı birikintilere karşı kullanımınız boyunca koruma sağlar.

  Air Optix Plus HydraGlyde®

  137,90 ₺
  Air Optix Plus Hydraglyde, Lotrafilcon B adı verilen metaryelden, Hydraglyde Nem Matrisi ve SmartShield teknolojisi ile üretilmiş kontakt lenslerdir. SmartShield teknolojis, lipidlere karşı yüksek birikinti direnci sağlar. Lenslerinizi kozmetik ve el kremi gibi birikintilere karşı korumaya yardımcı olur. Bu sayede tüm gün boyunca kullanım rahatlığı ve konfor maximumda hissedilir.

  Avaira

  134,90 ₺
  Doğal olarak ıslanabilirlik, rahatlık sağlar ve birikintileri en aza indirir. Yüksek oksijen geçirgenliği, sağlıklı kornea yapısının korunmasında yardımcı olur. UV-bloke edici koruma özelliğine sahiptir.

  Biofinity

  149,90 ₺
  Uzağı veya yakını görememe sorununun düzeltilmi için.Sabah içilen ilk çaydan, gece geç saatlere kadar uzun süre boyunca- rahatlık sağlayan lensler. Yoğun günlerde kullanıcıyı yavaşlatmayacak silikon hidrojel kontakt lensler CooperVision Biofinity® lensler, aranılan üstün rahatlık seviyesini sunuyor. Göz doktorunuz uygun görürse bu lensleri arka arkaya 29 gece/30 güne kadar kullanılabilir..

  Biofinity Multifocal

  245,90 ₺
  Dengeli Progresif™ Teknolojisi CooperVision Biofinity® multifokal, presbiyop hastalara uygulamada basitleştirilmiş bir yaklaşıma sahip olan üst düzey bir lenstir. Bu lens, Biofinity silikon hidrojel lens malzemesi ile Dengeli Progresif teknolojimizin kilit unsurlarını bir arada toplamaktadır. Bu gelişmiş tasarımda, her iki lenste de yakın, orta ve uzak mesafelerde net bir görüş sağlayan, birden fazla görme düzeltimi bölgesi bulunmaktadır.

  Biofinity Toric 6 lı Kutu

  197,90 ₺
  Biofinity Toric aylık torik lens CooperVision firmasının torik (Astigmatism) kırma kusurlu gözler için ürettiği astigmat lensidir.

  Biofinity XR Yüksek numara

  217,90 ₺
  Kontakt lens bulmanın zor olduğu derecede miyop veya hipermetrop musunuz? Öyleyse, CooperVision Biofinity® XR (genişletilmiş aralıklı) sferik kontakt lensleri sizin için cevap olabilir.

  Biomedics 55

  104,90 ₺
  Klinik olarak performansı kanıtlanmış aylık kullanımlık kontakt lens ürünü. Biomedics 55

  Biotrue ONEday 30 lu Kutu

  112,90 ₺
  BioTrue ONEday, Nesofilcon A adı verilen maddeden üretilen ve HyperGel teknolojisinin kullanıldığı ilk ve tek, günlük kullan-at lenstir. BioTrue ONEday kontakt lens, göz gibi çalışma mantığına dayanarak üretilmiştir.Gözyaşını taklit ederek dehidrasyonu önlemede önemli rol oynar. Kornea'nın doğal su oranına sahiptir. Yüksek oksijen geçirgenliği sayesinde gün içinde daha kullanım rahatlığını ve konforu daima hissedebilirsiniz. HD Optik öze4lliği ve UV korumasıyla daha net, canlı ve sağlıklı görüş almak istiyorsanız doktorunuza danışarak BioTrue ONEday'i deneyebilirsiniz.

  Contact Day 1 Easy Wear

  147,90 ₺
  Contact Day 1 Easy Wear, Methafilcon A adı verilen materyalden üretilmiş, günlük takılabilen (kullan-at) mükemmel konfor ve keskin görüş sağlayan lenslerdir. Özel geometrik dizaynı ve geliştirilmiş materyal içeriği ile görme keskinliği, konfor, kolay kullanım, çok iyi merkezileşme ve esneklik gibi özelliklerin hepsini kullanıcılarına sunmaktadır. Contact Day 1 Easy Wear’ı doktorunuza danışarak deneyebilirsiniz.

  Contact Day 30

  147,90 ₺
  Contact Day 30, Ocufilcon D adı verilen, yüksek oksijen geçirgenliği ve nemi lenste tutucu özelliği bulunan bir materyalden üretilmiştir. Ocufilcon aynı zamanda yırtılmaya karşı oldukça dayanıklı ve tortuların oluşmasını en aza indiren son derece pürüzsüz bir yüzey sağlar.

  Contact Day 30 (Yüksek Numara)

  157,90 ₺
  Contact Day 30, Ocufilcon D adı verilen yüksek oksijen geçirgenliği ve nemi tutucu özelliği bulunan materyalden, yüksek göz numaralarını sahip kullanıcılar için üretilmiş kontakt bir lenstir. Ocufilcon aynı zamanda yırtılmaya karşı oldukça dayanıklı ve tortuların oluşmasını en aza indiren son derece pürüzsüz bir yüzey sağlar.

  Contact Day 30 Air

  122,90 ₺
  Contact Day 30 Air, Vitafilcon A olarak adlandırılan, doğa model yapısı baz alınarak tasarlanmış başka hiçbir malzeme tarafından sağlanamayan su tutma özelliğine sahip bir materyalden üretilmiştir. Yüksek su içeriği ile göz kuruluğu, batma gibi şikayetleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

  Contact LIFE

  162,90 ₺
  Contact Life lensler, maksimum seviyede nem tutma için doğal Sulfobetain ve Amino asitlerin bir araya gelmesiyle oluşan Vitafilcon içeriğine sahiptir. Hassas gözlere sahip olanlar, klimalı ortamlarda bulunanlar, göz kuruluğu problemi yaşayanlar ve alerjik reaksiyon nedeni ile lens kullanamayanlar için çok uygun ve ideal bir lenstir.

  Contact LIFE TORIC

  247,90 ₺
  Contact Life Toric, özel geometrik yapısı ile gözün tüm hareketlerinde uyum ve netlik sağlar. Diğer toric lenslere oranla %40 daha ince yapısı, gözünüzde lens yokmuş hissi verir. Nemi gözde tutma özelliği ile zorlu ortamlarda bile yüksek konfor sağlar.

  DAILIES Aqua Comfort 30lu Kutu

  97,90 ₺
  Nelfilcon A adı verilen materyalden üretilen Dailies Aqua Comfort, günlük kullan-t özellikli olur her göz kırpışınızda tazelenme ve yenilik etkisi yaratır. Her göz kırpışta salınan nemlendirici ajanlar, gözyaşı filminin stabilize edilmesine yardım eder. Stabil gözyaşı filmi, özellikle bilgisayar başında, klimalı ve kuru ortamlarda uzun zaman geçiren kullanıcılar için önemli bir özelliktir.

  DAILIES Aqua Comfort Multifocal 30lu Kutu

  187,90 ₺
  Dailies Aqua Comfort, yeni başlayanlar için ideal tek kullanımlık günlük kullan – at lenslerdir. Su içeriği % 69 ‘dur. Her gün gün boyunca yüksek gözyaşı filmi stabilitesi ve konfor sağlayan göz kırpma ile nemlendirme özelliğine sahip lenslerdir.

  DAILIES Aqua Comfort TORIC 30 lu Kutu

  167,90 ₺
  Dailies Aqua Comfort Toric, Nelfilcon A adı verilem materyalden ve Precision Curve lens tasarımı ile üretilen kontakt lenslerdir. Stabil, net, keskin,devamlı görüş ve her göz kırpışta ferahlık sağlayacak bir tasarıma sahiptir

  DAILIES Total 1 30lu Kutu

  217,90 ₺
  Dailies Total 1 günlük kullan-at lensler, Delefilcon A adı verilen materyalden üretilmektedir. İlk ve tek değişken su içerikli lens olan Total 1, yüzeydeki yüksek su içeriği ile kayganlık ve nemlilik, merkezdeki düşük su içeriği ile de yüksek oksijen geçirgenliği sağlar. Su içeriği merkezden yüzeye doğru %33'ten %80'e çıkar ve en dış yüzeyde %100'e yaklaşır.

  Freshlook Renkli Numaralı

  72,90 ₺
  Dünya'nın en çok satan renkli kontakt lensidir. 3in1 teknolojisi ile 3 farklı renk baskısını aynı lenste toplayarak canlı ve doğal bir görünüm sunar.

  Freshlook Renkli Numarasız

  72,90 ₺
  Dünya'nın en çok satan renkli kontakt lensidir. 3in1 teknolojisi ile 3 farklı renk baskısını aynı lenste toplayarak canlı ve doğal bir görünüm sunar.

  Proclear

  119,90 ₺
  Kuruluk sorunları yaşayan kullanıcılar için tasarlanmış geniş bir yelpazedeki kontakt lensleri keşfedin.

  Proclear 1 day

  114,90 ₺
  Gün boyunca, taktıktan 12 saat sonra bile %96 nemli kalır. Gözlerinizi berrak ve beyaz tutmaya yardım eden oksijen akışı sağlar. Kontakt lens takarken göz kuruluğunun üstesinden gelmeye yardımcı olur. Günlük kullan-at özelliği ile temizlik bakım ve solüsyon kullanım zorunluluğu gerektirmez. Kontakt lenslerinizi sıkça değiştirmeniz, lenslerinizin üzerinde proteinler ve alerjenler oluşmaya başlamadan onlardan kurtulmanızı sağlar.

  PureVision 2 HD

  127,90 ₺
  PureVision 2 HD Multifocal, Balafilcon A adı verilen materyalden üretilen,aylık,yumuşak,silikon-hidrojel bir lenstir. Çift odaklı ve okuma gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldıran, presbiyopi düzeltimi amacıyla dizayn edilen PureVision 2 HD Multifocal lensler yakındaki ve uzaktaki nesnelerle birlikte ara mesafede kalan nesneleri de net ve berrak görmeyi sağlar. Dünya'nın en çok tercih edilen multifocal tasarımına sahip lenstir. Kullanım kolaylığı sağlaması açısından görünürlük rengi açık mavidir. Hd kalitesinde, tüm mesafelerde net ve berrak görüş almak istiyorsanız PureVision 2 HD Multifocal lensi doktoruna danışarak deneyebilirsiniz.

  Purevision 2 HD for Astigmatism

  167,90 ₺
  PureVision 2 HD For Astigmatism, High Definition (HD) Optikler'e sahip, toric özellikli kontakt lenstir. Astigmat hastaları için geliştirilen tasarımı ile kesintisiz, yüksek çözünürlüklü ve net görüş almanıza yardımcı olur. Ekstra ince yapısı doğal hissetmenizi sağlarken gün boyu kullanım rahatlığı sunar.

  PureVision 2 Multifocal

  247,90 ₺
  Bausch & Lomb tarafından üretilen, %36 su içeriğine sahip, Purevision 2 HD multifocal şeffaf renksiz, silikon hidrojel yapısı ile şeffaf lens kategorisindedir. Uzun süreli kullanım, aylık değişim sıklığı, 101 mmHg (-3,00 D) oksijen geçirgenliği ile her mesafede keskin ve canlı görüş sağlar. Uzak yakın gözlüğü ihtiyacını ortadan kaldıran, presbiyopi hastaları için ideal bir seçenektir.

  SofLens 59

  97,90 ₺
  Soflens 59, Hilafilcon B isimli materyalden üretilen kontakt lenstir. %59 su içeriğine sahiptir. Protein dirençli yapısı ile gün boyu rahat bir kullanım ve net görüş sunar. Soflens 59, miyo(uzağı görememe) ve hipermetrop (yakını görememe) görme kusurlarının giderilmesinde tercih edilebilir. Lütfen doktorunuza danışarak deneyiniz.

  Ultra

  197,90 ₺
  ULTRA, Samfilcon A materyalinden üretilen, yumuşak ve saydam kontakt bir lenstir. MoistureSeal teknolojisiyle geliştirilen ULTRA, yüksek su içeriği ile konfor ve oksijen geçirgenliği ile daha sağlıklı ve net görüş sunar. Ekstra nemlilik sağlayıcı özelliği sayesinde, sürekli dijital cihaz kullanımı ve klimalı ortamlarda bulunma nedeniyle meydana gelen gözyaşı kaybını minimize ederek göz kuruluğunu önlemeye yardımcı olur. Miyop(uzağı görememe) ve hipermetrop (yakını görememe) görme kusurlarının giderilmesinde tercih edilebilir. Lütfen doktorunuza danışarak deneyiniz.

  Ultra for Astigmatism

  297,90 ₺
  Aylık saydam ve toric lens. MoistureSeal teknolojisiyle gözlerinizi yeni bir kontak lens devrine açın.

  Tüm Lensler

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 72,00 ₺ Max: 298,00 ₺
  ₺72 ₺298