Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Ara

  Zeiss (Wöhlk)

  görünüm Grid Liste
  Sıralama Seçenekleri

  Contact Day 1 Easy Wear

  112,90 ₺
  Contact Day 1 Easy Wear, Methafilcon A adı verilen materyalden üretilmiş, günlük takılabilen (kullan-at) mükemmel konfor ve keskin görüş sağlayan lenslerdir. Özel geometrik dizaynı ve geliştirilmiş materyal içeriği ile görme keskinliği, konfor, kolay kullanım, çok iyi merkezileşme ve esneklik gibi özelliklerin hepsini kullanıcılarına sunmaktadır. Contact Day 1 Easy Wear’ı doktorunuza danışarak deneyebilirsiniz.

  Contact Day 30

  96,90 ₺
  Contact Day 30, Ocufilcon D adı verilen, yüksek oksijen geçirgenliği ve nemi lenste tutucu özelliği bulunan bir materyalden üretilmiştir. Ocufilcon aynı zamanda yırtılmaya karşı oldukça dayanıklı ve tortuların oluşmasını en aza indiren son derece pürüzsüz bir yüzey sağlar.

  Contact Day 30 (Yüksek Numara)

  109,90 ₺
  Contact Day 30, Ocufilcon D adı verilen yüksek oksijen geçirgenliği ve nemi tutucu özelliği bulunan materyalden, yüksek göz numaralarını sahip kullanıcılar için üretilmiş kontakt bir lenstir. Ocufilcon aynı zamanda yırtılmaya karşı oldukça dayanıklı ve tortuların oluşmasını en aza indiren son derece pürüzsüz bir yüzey sağlar.

  Contact Day 30 Air

  122,90 ₺
  Contact Day 30 Air, Vitafilcon A olarak adlandırılan, doğa model yapısı baz alınarak tasarlanmış başka hiçbir malzeme tarafından sağlanamayan su tutma özelliğine sahip bir materyalden üretilmiştir. Yüksek su içeriği ile göz kuruluğu, batma gibi şikayetleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

  Contact LIFE

  122,90 ₺
  Contact Life lensler, maksimum seviyede nem tutma için doğal Sulfobetain ve Amino asitlerin bir araya gelmesiyle oluşan Vitafilcon içeriğine sahiptir. Hassas gözlere sahip olanlar, klimalı ortamlarda bulunanlar, göz kuruluğu problemi yaşayanlar ve alerjik reaksiyon nedeni ile lens kullanamayanlar için çok uygun ve ideal bir lenstir.

  Contact LIFE TORIC

  174,90 ₺
  Contact Life Toric, özel geometrik yapısı ile gözün tüm hareketlerinde uyum ve netlik sağlar. Diğer toric lenslere oranla %40 daha ince yapısı, gözünüzde lens yokmuş hissi verir. Nemi gözde tutma özelliği ile zorlu ortamlarda bile yüksek konfor sağlar.

  AQUA Soft Comfort 250 ml.

  28,90 ₺
  Tüm yumuşak kontak lensler için protein temizliği içeren hepsi bir arada solüsyon (yeni jenerasyon silikon hidrojel lensler de dahil)

  ZEISS All In One Advance 360ml.

  45,90 ₺
  Kontakt lenslerinizin temizlenmesini, dezenfekte edilmesini, nemlendirilmesi ve saklanmasını güvenilir şekilde sağlar.

  Zeiss (Wöhlk)

  göre filtreleme:

  Tümünü Temizle
  Min: 28,00 ₺ Max: 175,00 ₺
  ₺28 ₺175